Defne de aday olmak kolay bir iş değil
09-10-2018 Bu haber 268 kez okundu
Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman; HRT’ de Ali Yolcu’nun hazırlayıp sunduğu “Demokrasi Bulvarı” adlı programda 2019 Yerel Seçimlerde y
Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman; HRT’ de Ali Yolcu’nun hazırlayıp sunduğu “Demokrasi Bulvarı” adlı programda 2019 Yerel Seçimlerde yeniden aday olduğunu açıkladı.
Defne’de Belediye Başkanı olmanın çok kolay bir iş olmadığını savunan Başkan Yaman şöyle devam etti:
“Olmayan bir ilçede her şeye sıfırdan başlamak oldukça meşakkatli idi. İşe başlarken; yoluyla, sokağıyla, ışığıyla, alt yapısıyla, oturacağınız binayla, ekonomisiyle, her şeyiyle yeni bir kent oluşturma çabası içerisine girdik. Kentte birçok farklı yatırımcı kuruluşun, aynı anda alt yapı çalışmalarına başlaması, bu kuruluşların farklı mevzuat ve bütçe ile çalışıyor olması; birçok koordinasyon eksikliklerini de beraberinde getirmiştir.” açıklamalarında bulunarak bazı bölgelerde yaşanan aksiliklerin üst yapı hizmetini geciktirdiği vurgusunu yaptı.
Halkla her gün iç içe olduğunu ifade eden Başkan Yaman: “Halkımızla bizim belediyenin; gerek kurumsallaşma gerekse şeffaflık konusunda çok iyi bir noktada olduğunu görüyorum. Bu ışığı görmesem inanın aday da olmam. Halkın arasına girdiğimde hakkımda başka türlü konuşulsaydı bu işe girişmezdim. İnsan onuru ve şerefi için yaşar.” açıklamalarında bulunarak Defne Belediye Başkanlığı’na kaldığı yerden devam etmek için yeniden aday olduğunu ifade etti.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com