Flaş Haber
Defne Belediyesinin çocuk şenlikleri renkli geçiyor
09-08-2018 Bu haber 110 kez okundu
Defne Belediye Tiyatrosu bünyesinde, Usta tiyatrocu Ali Gezgin koordinatörlüğünde mahalle mahalle sürdürülen Çocuk Şenlikleri Elektrik M
Defne Belediye Tiyatrosu bünyesinde, Usta tiyatrocu Ali Gezgin koordinatörlüğünde mahalle mahalle sürdürülen Çocuk Şenlikleri Elektrik Mahallesindeydi.
Cengiz Topel İlköğretim Okulunda Defnelilerle bir araya gelen tiyatrocular; “Keloğlan ve Eşeği” adlı tiyatro oyunu çocukları kahkaha ve neşeye boğdular.
Yüz boyama ve Sosis Balon etkinlikleri, animasyonlar, yarışmalar ve çeşitli hediyelerle oldukça eğlendikleri gözlenen çocuklar, boyalı yüzleri ve eğlenceli dansları ile renkli görüntülere sahne oldular.
Çocuk Şenlikleri ile 10 Ağustos Cuma Günü saat 18.00’de Sinanlı Mahallesinde olacakları bilgisini veren ekipler, Sinanlı Avukat İlhan Mahanoğlu İlköğretim Okulu’nda buluşmak üzere şenliğe tüm halkı beklediklerini ifade ettiler.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com