DEFNE KOLEJİNDEN ANLAMLI ZİYARET
14-01-2020 Bu haber 123 kez okundu
10 Ocak çalışan gazeteciler günü dolayısı ile,Defne Koleji Genel Müdür Yardımcısı İsmet Besneli,Defne Koleji Almanca Öğretmeni Mine Harnuboğlu,  beraberindeki öğrenciler,Derin Arslan ve
10 Ocak çalışan gazeteciler günü dolayısı ile,Defne Koleji Genel Müdür Yardımcısı İsmet Besneli,Defne Koleji Almanca Öğretmeni Mine Harnuboğlu,  beraberindeki öğrenciler,Derin Arslan ve Efe Arslan Hatay Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Hatay Gazeteciler Cemiyeti Yönetim kurulu üyesi, aynı zamanda Cemiyet  saymanı olan Mithat Kalaycıoğlu, Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Defne Koleji  yönetimi ve Öğrencilerini eşekkür etti. Kalaycıoğlu hoş bir sohbet ortamında öğrencilere mesleğin zorluklarını anlattı. Okul yönetimi ve öğrenciler kalaycıoğluna hediye takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.


Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com