Cumhuriyet Bayramı İstişare Toplantısı
10-10-2021 Bu haber 18 kez okundu
Hatay’ın İskenderun ilçesinde de kutlanacak olan ‘29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 98'inci Yıldönümü’ hazırlıkları istişare toplantısı Kaymakam İskender Yönden'in başkanlığında ge
Hatay’ın İskenderun ilçesinde de kutlanacak olan ‘29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 98'inci Yıldönümü’ hazırlıkları istişare toplantısı Kaymakam İskender Yönden'in başkanlığında gerçekleştirildi.
Kaymakamlık Makamında düzenlenen toplantıda; Kaymakam İskender Yönden, katılımcı ve destek verici birimlerin daire amirleri ve müdürleri ile Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla icra edilmesi planlanan tören ve etkinliklere konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 98. Yıldönümü" dolayısıyla tören ve etkinlik hazırlıklarının değerlendirildiği toplantıya; İskenderun Belediyesi Başkan Yardımcısı Esma Gülay, İSTE Rektör Vekili Prof. Dr. Meltem Eken, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Yüzbaşı Yusuf Yıldırım, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Gök, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü F. Ali Gündel, Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin, İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Nebil Özdemir ile ilgili-yetkili kurum amirleri katıldı.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com