Cumhuriyet Başsavcısı HGC de
13-03-2019 Bu haber 76 kez okundu
Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ne nezaket ziyaretinde bulundu. Ataman’ı HGC Başkanı Ahmet Yetişen ve yöneticiler karş
Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ne nezaket ziyaretinde bulundu.
Ataman’ı HGC Başkanı Ahmet Yetişen ve yöneticiler karşıladı. Samimi bir ortamda geçen ziyarette, HGC Başkanı Yetişen, Başsavcı Ataman’a cemiyet hakkında bilgiler verdi. Özellikle cemiyet binasına hayran kaldığını ifade eden başsavcı Ataman, cemiyet kütüphanesi ve müzesi hakkında bilgiler aldıktan sonra böyle bir binanın restorasyonunun yapılarak gazetecilere kazandırılmasının önemli olduğunu ifade etti ve Başkan Yetişen’i tebrik etti.
Daha sonra gazetecilerle basın savcısının da bir arada olduğu geniş katılımlı bir toplantı yapılması konusunda karara varan Ataman ve Yetişen gazetecilerle yapılacak bu toplantıda önemli bilgilendirmeler sonunda atılacak adımların faydalı olacağı konusunda fikir birliğine varıldı.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com