Çıksın birisi Çinçin haksız desin susayım
25-09-2020 Bu haber 91 kez okundu
Çinçin, Hatay'da düzeltilmesi gereken çok önemli sorunlar olduğunu belirterek, bunların acilen çözülmesi gerektiğini söyledi. Beyzade Radyo TV'de Serkan Uğraş'ın sorularını cev
Çinçin, Hatay'da düzeltilmesi gereken çok önemli sorunlar olduğunu belirterek, bunların acilen çözülmesi gerektiğini söyledi.
Beyzade Radyo TV'de Serkan Uğraş'ın sorularını cevaplayan Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin “Benim siyasete girmek elzem değil ama benim söylediklerimin yapılması elzem. Çöp depolama alanı sorununu düzeltmemiz lazım.
Gökçegöz katı atık depolama alanının kapatılması elzem, artıma tesisi elzem, otogarın yenilenmesi elzem,  sebze halini yapmamız elzem, mezbahaneyi hijyen ölçülerine getirmemiz elzem, hayvan barınağını dünya standartlarına getirmemiz elzem. Teleferiği bekleyebiliriz, HADO'u 6 ay daha bekleyebiliriz ama bunları bekleyemeyiz arkadaş.
Hiçbir gıda üreten tesisin burnunun dibine kadar çöp dökme ısrarı olamaz. ÇED raporunda yeni yer belirlendi oraya Avrupa standartlarında Hatay'a yakışır çöp depolama alanı yapmaya Hatay Büyükşehir Belediyesi'nin bütçesi kudreti vardır. Ahmet Mehmet kızmasın diye bunları konuşamayalım diyorsanız bu görevlere niye seçildik. Bu konu beni ilgilendirmiyor diyemiyoruz. Çıksın birisi Çinçin haksız desin. O zaman ben bunları söylemeyim. Sebze Hali, Gökçegöz Katı Atık, Hatsu'nun yeri, Coğrafi İşaretler, Reyhanlı Barajı, Turunçlu Arıtma tesisi bunlar doğru desin o zaman ben kendimi haksız bulayım”dedi
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com