CHP Defne İlçe Başkanlığına Yeşiloğlu getirildi
12-09-2018 Bu haber 385 kez okundu
CHP Defne İlçe Başkanı Av. Hasan Akbaht’ın istifasıyla boşalan koltuğa Ali Kemal Yeşiloğlu getirildi. CHP Defne İlçe Yönetiminin 11.09.2018 tari
CHP Defne İlçe Başkanı Av. Hasan Akbaht’ın istifasıyla boşalan koltuğa Ali Kemal Yeşiloğlu getirildi.
CHP Defne İlçe Yönetiminin 11.09.2018 tarih ve seçim gündemli olağanüstü toplantısında CHP Tüzüğü’nün 24/4 maddesi uyarınca ve yönetim kurulunun oybirliğiylealınan karar gereği ilçe başkanlığına getirilen Ali Kemal Yeşiloğlu, kurtuluş ve kuruluşun partisi olup emek, barış ve demokrasiyi özümsemiş CHP’ye hizmet etmenin bir onur ve gurur olduğunu ifade etti.
Görüşüne başvurduğumuz genç, dinamik ve parti emektarı ilçe başkanı AliKemal Yeşiloğlu, aslen Edebiyat Öğretmeni olduğunu, Defne ilçesinin ihdasından önce Antakya İlçe ve Hatay İl Gençlik Kollarında yöneticilik yaptığını, 2013’ten bu yana 3 dönemdir CHP Defne İlçe Yönetim Kurulu üyesi olduğunu ve ilçe eğitim sekreterliği ile bilişim sorumluluğu görevlerinin yanı sıra CHP Parti Okulu Eğitmeni olarak yerel-ulusal bazda birçok parti içi eğitimde görev aldığını dile getirdi.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com