CHP Ailesi Bayramlaşma Töreninde Bir Araya Geldi
12-08-2019 Bu haber 170 kez okundu
Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl ve ilçe teşkilatları Kurban Bayramı münasebetiyle düzenlenen geleneksel bayramlaşma töreninde vatandaşlar ve partililerle bir araya geldi. Bayramın birinci gününde (P
Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl ve ilçe teşkilatları Kurban Bayramı münasebetiyle düzenlenen geleneksel bayramlaşma töreninde vatandaşlar ve partililerle bir araya geldi. Bayramın birinci gününde (Pazar Günü) CHP Hatay İl binası önünde düzenlenen bayramlaşma törenine CHP Hatay İl Başkanı Halil İbrahim Özgün, CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Adnan Özkaya, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, CHP Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Filiz Haksöz, CHP Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kanuncu Seçkin, CHP Defne İlçe Başkanı Ali Kemal Yeşiloğlu, Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, DİSK Genel İş Hatay Şube Başkanı Yusuf Berkyürek, CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, CHP Reyhanlı Belediye Başkan Adayı Nihat Dağ, Çeşitli Sivil Toplum Kuruluş temsilcileri, partililer ve vatandaşlar katıldı. CHP Hatay İl Başkanı Halil İbrahim Özgün partililerin ve vatandaşların bayramını kutlayarak daha güzel bayramların olduğu bit Türkiye’nin olması temennisinde bulundu. Vatandaşlar ve partililerle tek tek tokalaşan CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal ise herkesin bayramını kutlayarak şöyle konuştu: “Sadece Türkiye’nin değil tüm dünya insanlarının bayramını kutluyoruz. Barışın, kardeşliğin, hoşgörünün egemen olmasını istiyoruz. Son yıllarda dünya toplumlarında yaşanan üzücü olayların son bulması temennisiyle herkesin bayramını canı gönülden kutluyorum." CHP Kadın Kolları genel Başkanı Fatma Köse de barışın ve hoşgörünün egemen olduğu Hatay’da olmaktan dolayı onur duyduğunu ifade ederek başta Hataylılar olmak üzere tüm İslam aleminin bayramını kutladı. Bayramlaşma töreni kutlama mesajlarının ardından yapılan ikramlar eşliğinde sona erdi.


Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com