Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ergin HGC de
11-07-2019 Bu haber 115 kez okundu
Hatay Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Halit Ergin, Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ni (HGC) ziyaret ederek Başkanı Ahmet Yetişen’den cemiyet binası hakkında bilgiler aldı. Bilindiği üzere Milli Em
Hatay Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Halit Ergin, Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ni (HGC) ziyaret ederek Başkanı Ahmet Yetişen’den cemiyet binası hakkında bilgiler aldı.
Bilindiği üzere Milli Emlak Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü bünyesine katılmıştı, Hatay Gazeteciler Cemiyeti binasıda Milli Emlak Müdürlüğü’nden kiralanmış ve daha sonra restorasyonu yapılarak cemiyet evinin yanı sıra basın müzesi ve kütüphane olarak da hizmet vermeye başlamıştı.
Bu anlamda Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Halit Ergin, HGC Başkanı Ahmet Yetişene bir nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette cemiyet binasını gezen ve Başkan Yetişen’e teşekkür eden Ergin, böyle bir binanın kazandırılmasından dolayı sizlere teşekkür ediyorum aslına uygun ve gazetecilere yakışan bir bina olmuş diyerek memnuniyetini dile getirdi.
HGC başkanı Ahmet Yetişen de, “Gazetecilere ve halkımıza böyle bir yer kazandırmanın gururunu yaşıyoruz bu konuda bizlere destek olan emeği olan herkese ve her kuruma teşekkür ediyorum” dedi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com