Cesedi 9 gün sonra Samandağ sahilinde bulundu
18-04-2019 Bu haber 230 kez okundu
Hatay’ın Merkez Antakya ilçesinde Asi nehrine gece vakti atlayarak kaybolan Emine Dinç adlı genç kadın cesedi 9 gün sonra Samandağ sahilinde bulundu. Edinilen bilgiye göre, Emine Dinç adlı
Hatay’ın Merkez Antakya ilçesinde Asi nehrine gece vakti atlayarak kaybolan Emine Dinç adlı genç kadın cesedi 9 gün sonra Samandağ sahilinde bulundu.
Edinilen bilgiye göre, Emine Dinç adlı genç kadının 10 Nisan gecesi saat 01.45 sıralarında Antakya Odabaşı Mahallesi’nde Mustafa Kemal İlkokulu karşısından Asi Nehrine atladığı ve kaybolduğu sosyal medya üzerinden duyurulmuştu. Özel ekiplerin Zodyak ile Asi nehrinde yaptığı arama tarama çalışmaların sonuç vermedi ve 25 yaşındaki Emine Dinç’le ilgili bulguya rastlanamamıştı. Aradan geçen 9 günün ardından bu sabah erken saatlerde Samandağ sahilinde bir kadın cesedi bulundu.
Samandağ Emniyeti tarafından haber vermesi üzerine ağabeyi Kemal Dinç, cesedin Emine Dinç’e ait olduğunu tespit etti ve yine sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. 
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com