Bu yırtık bayraklar bu şehre yakışmıyor
14-01-2021 Bu haber 40 kez okundu
Atakaş Hatayspor'un  Süper Lige yükselmesinin ardından şampiyorluk coşkusuyla kente asılan bayrakların yapranması, yırtılması çirkin görüntülere neden oluyor. Şehir dışından gelen turist
Atakaş Hatayspor'un  Süper Lige yükselmesinin ardından şampiyorluk coşkusuyla kente asılan bayrakların yapranması, yırtılması çirkin görüntülere neden oluyor.
Şehir dışından gelen turistler, gördükleri çirkin manzara karşısında şaşırarak, "Süper Lige yükselmiş bir tamımın şehrine böylesi bayraklar kakışmıyor. Bu bayrakların yerine yenisini asmak çok mu zor?" diye tepkilerini dile getirdiler.
Geçtiğimiz hafta sonu Beşiktaş maçını izlemek üzere İstanbul'dan şehrimize gelen spor adamları, şehrin dört bir yanına asılan ama renginin solması ve yırtılması nedeniyle hiç belli olmayan bayrakların şehire çirkin bir manzara teşkil ettiğine dikkati çekerek, "Medeniyetlerin beşiği, hoşgörü kenti Hatay'a geldiğimizde Süper Lige 53 yıl aradan sonra yükselmiş bir takımın taraftarlarına bu bayrakları yakıştıramadık. Zamanla bayraklar yıpranabilir ve yırtılabilir. Fakat yenisini asmak ve yeniden takmak çok zor değil. Umarım bu çirkin görüntüler en kısa sürede kaldırılır" diye konuştular.
Bordo-Beyazlı taraftarlarda yönetime seslenerek, "Gelin bu işi birlikte yapalım ve şehrimizin dört bir tarafına yeni bayraklar asalım" dediler.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com