Bu göbekte her gün kaza oluyor
14-03-2019 Bu haber 53 kez okundu
İskenderun’un en işlek noktalarından biri olan Mete Aslan ile Tayfur Sökmen Bulvarları arasındaki orta göbekte iki aracın karıştığı trafik kazası maddi
İskenderun’un en işlek noktalarından biri olan Mete Aslan ile Tayfur Sökmen Bulvarları arasındaki orta göbekte iki aracın karıştığı trafik kazası maddi hasarla atlatıldı.
Edinilen bilgiye göre İskenderun-Adana istikametinde seyir halindeki iki araç Tayfur Sökmen ve Mete Aslan Bulvarının kesiştiği göbeğe yakın noktada dikkatsizlik nedeniyle birbirlerine çarpması sonucu kaza meydana geldi.
Araç trafiğinin yoğun olduğu anlarda yaşanan ve her iki aracın ön düzeninde hasar oluşturan kazada kimsenin burnunun dahi kanamamış olması tek teselli oldu.
Vatandaşlar orta göbeği dönmek isteyen araçların yoğunluğu, dikkatsizlik ve sürücülerin acele etmesi nedeniyle trafik kazalarının sıkça yaşandığını söylediler.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com