Flaş Haber
Birol Ertem evsahipliği yaptı
10-02-2018 Bu haber 205 kez okundu
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak beraberinde Hatay Milletvekilleri Birol Ertem, Serkan Topal ile Gaziantep Mille
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak beraberinde Hatay Milletvekilleri Birol Ertem, Serkan Topal ile Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Gökdağ ve Akif Ekici ve CHP Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu ile birlikte, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Hatay’a geldiler.
CHP Heyeti Hatay’daki temaslarına ilk olarak Reyhanlı’ya gelerek başladılar. Heyeti burada CHP Hatay İl Başkanı Servet Mullaoğlu karşıladı. İlk olarak Reyhanlı Kaymakamı Fatih Çobanoğlu’nu makamında ziyaret eden heyet burada Kaymakam Çobanoğlu’ndan Reyhanlı ilçesinin son zamanlarda yaşadığı roket saldırıları ve ilçenin sosyo-ekonomik yapısı ile ilgili bilgi aldılar. Reyhanlı Kaymakamlığının ardından CHP Heyeti roket saldırıları sonucu şehit olan Rıfat Sinirli, Fatma Avlar, Ahmet Şanverdi ve Mehmet Es’in ailelerini ziyaret ederek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğu’nun taziyelerini ilettiler.
CHP Milletvekilleri ve İl Başkanlarından oluşan heyet Reyhanlı’dan sonra Kırıkhan ilçesine geçtiler. Kırıkhan ilçesinde Önce CHP Kırıkhan İlçe Binasını ziyaret eden heyeti Burada CHP Kırıkhan İlçe Başkanı Hüseyin Şanverdi ile göreve yeni seçilen CHP PM Üyesi Gülçin Timur ve çok sayıda partili karşıladı. Milletvekilleri daha sonra Kilis Gülbaba köyünde Roketli Saldırı sonucu şehit olan Kırıkhanlı Uzman Çavuş Ahmet Bayram’ın ailesine taziye ziyaretinde bulunarak Hatay temaslarını sonlandırdılar. CHP heyetine bölge milletvekili olması hasebiyle Hatay Milletvekili Birol Ertem evsahipliği yaptı.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com