Flaş Haber
Ben çok emek verdim Gözüm arkada kalmamalı
13-03-2018 Bu haber 555 kez okundu
Armutluspor Kulüp Başkanı Yılmaz Gülbahar, Nisan ayında yapılacak kongre ile ilgili değerlendirmede bulunarak, kulübü ehil ellere teslim etmek istedikleri
Armutluspor Kulüp Başkanı Yılmaz Gülbahar, Nisan ayında yapılacak kongre ile ilgili değerlendirmede bulunarak, kulübü ehil ellere teslim etmek istediklerini söyledi.
Başkan Gülbahar, gazetemize yaptığı açıklamada, Armutluspor’un büyük bir camia ve şanlı bir geçmişe sahip olduğuna dikkati çekti.
Büyük bir özveri ve emek ile Armutluspor’u 1. Amatör Kümeden Süper Lige taşıdıklarını belirten Başkan Yılmaz Gülbahar, şöyle devam etti:
“Süper Lige yükseldiği iki sezondan bu yana başarıdan başarıya koşan Armutluspor, iki kez Play-Off heyecanı yaşadı. Geçen sezon da şanssız bir şekilde Bölgesel Amatör Lig’in (BAL) kapısından döndü. Maddi olarak tek başıma bütün giderleri karşıladım. Zaten kulübün geliri yok, kimseden de gidip bağış toplamadım. Emeklerimin ve söz söylemeye hakkımın çok olduğunu düşünüyorum. O yüzden de Nisan ayında kulübü teslim ederken, bayrağı teslim edeceğimiz yönetimin çıtayı daha yüksek tutması gerekiyor. Armutluspor’u bizden daha iyi yönetebilecek ve daima hedefleri olan bir yönetimin işbaşına gelmesini istiyoruz. Armutluspor büyük bir kitleye hitap eden bir camia. Biz bu anlayışla hiçbir karşılık beklemeden görev ve sorumluluk aldık, bizden sonrasından da aynısını istiyor ve bekliyoruz.”
BU KULÜBÜN AMATÖR KÜME DEĞİL PROFESYONEL LİG OLMALI
Defne ilçesinin en köklü yerleşim alanının Armutlu Mahallesi olduğunu belirten Başkan Gülbahar, “Armutlu kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleriyle anılan bir yer olmalı. Biz bunu iki sezondur sporda başardık. Armutuspor’un ismini hep zirvede tuttuk. Eğer bana imkan verilseydi, destek olunsaydı, yarım kalan işimi de tamamlayıp Armutluspor’u 3. Lige yükseltip öyle bırakacaktım. Çünkü Armutluspor’un yeri amatör küme değil profesyonel lig olmalı. Ne yazık ki ben bu konuda yalnız bırakıldım. Tek başıma mücadele etmekten yorgun düştüm. Destek olunması gerekirken, köstek olundu. Beni kongre kararı almaya zorladılar. Yoksa ben bu işi seviyordum, bir karşılık da beklemiyordum. Gönüllü hizmet veriyordum” diye konuştu.
GÖNÜL RAHATLIĞIYLA BIRAKMAK İSTİYORUM
Başkan Gülbahar, Nisan ayında yapılacak kongrede bu kulübe hizmet etmeyi düşünen her kişinin adaylığına saygı duyduğunu belirterek, sözlerini şöyle tamamladı:
“Armutluspor’a herkes aday olabilir. Biz buna asla karşı değiliz, böyle bir yetkimiz de yok. Bu camiaya talip olan her insana başımızı eğer, elimizi uzatırız. Benim tek endişem burayı mevki, makam ve rant olarak kullanmak isteyenlerin çıkacak olmasıdır. Ben çok emek verdim, bu kulübü nereden aldım, nereye getirdim. O yüzden gözüm arkada kalmayacak, ehil ellere teslim ederek gönül rahatlığıyla ayrılmak istiyorum” diye sözlerini tamamladı.
Başkan Gülbahar, son olarak da aday çıkmaması halinde de kulübü sahipsiz bırakmayacaklarının sözünü verdi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com