BBP Hatay da 4 ilçede aday gösterdi
09-02-2019 Bu haber 446 kez okundu
Büyük Birlik Partisi, Müteahhitlik yapan Metin Yeşilkaya İskenderun Belediye Başkan adayı olarak belirledi. Büyük Birlik Partisi 31 Mart yerel seçimlerinde Hatay’da başta İskenderun olmak ü
Büyük Birlik Partisi, Müteahhitlik yapan Metin Yeşilkaya İskenderun Belediye Başkan adayı olarak belirledi.
Büyük Birlik Partisi 31 Mart yerel seçimlerinde Hatay’da başta İskenderun olmak üzere toplam dört ilçede Belediye başkan adayı belirledi.
BBP Büyük Birlik Partisi Genel Merkezi, İskenderun’da Metin Yeşilkaya’yı, Payas’da Adnan Yetiş, Kumlu’da Mustafa Karasüleymanoğlu ve Kırıkhan’da da Hasan Kelce’li aday gösterdi.
1975 Sivas doğumlu, Yükseköğretim mezunu olan ve İskenderun’da Müteahhitlik yapan Metin Yeşilkaya 1 Kasım 2015 Genel seçimlerinde Saadet Partisi Hatay 3. sıra Milletvekili Adayı gösterilmişti. Büyük Birlik Partisi Metin Yeşilkaya’yı İskenderun Belediye Başkan adayı olarak belirledi.  
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com