Flaş Haber
Başkan Yaman Tavla da incelemelerde bulundu
09-08-2018 Bu haber 75 kez okundu
Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, bu hafta ağırlık verdiği inceleme ziyaretlerini sürdürüyor. Subaşı ve Koçören Mahallelerinde yapılan
Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, bu hafta ağırlık verdiği inceleme ziyaretlerini sürdürüyor.
Subaşı ve Koçören Mahallelerinde yapılan kutu menfez çalışmaların takibini yapan Başkan Yaman, son olarak Tavla Mahallesi’nde yapımı tamamlanan yol betonlama çalışmasını yerinde inceledi.
Tavla Mahallesi’nde ki mezarlık yolunda yol betonlama çalışmalarını tamamladıkları bilgisini veren Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yolun yokuş olması sebebi ile araçların çektiği zorluğu bu sayede giderdiklerini ve hem araç hem de yayalar için kolaylık sağladıklarını ifade ettiler.
Yaya ve araç trafiğini rahatlatan yol betonlama çalışmalarından ötürü teknik ekibine teşekkür eden Başkan Yaman, Defne’de ki tüm mahallelere ulaşmaya çalıştıklarını, ihtiyaç duyulan her noktada ekipleri ile seferber olduklarını ifade etti.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com