Flaş Haber
Başkan Yaman boş oturmuyor
09-08-2018 Bu haber 118 kez okundu
Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, Subaşı ve Koçören Mahallelerinde yapımına başlanılan kutu menfez çalışmalarını yerinde inceledi. Can g&uu
Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, Subaşı ve Koçören Mahallelerinde yapımına başlanılan kutu menfez çalışmalarını yerinde inceledi.
Can güvenliğini koruma ve taşkınlara önlem oluşturma amacı ile yapımına start verilen kutu menfez çalışmalarının takibini yapan Başkan Yaman, teknik ekibi ile birlikte gerçekleştirdiği inceleme ziyaretinde devam eden çalışmalarla ilgili yetkili biriminden bilgi aldı.
Defne Belediyesi kurulduğundan bu yana alt ve üst yapı hizmetleri ile hatırı sayılır bir yol katedildiğini dile getiren Başkan Yaman; Defne halkının sabrı ve desteği ile güzel işler başarmak adına çalışmalara devam edeceklerini ifade etti.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com