Flaş Haber
Başkan Kimyeci OSYAD heyetini ağırladı
12-09-2017 Bu haber 217 kez okundu
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Orhanlı Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (OSYAD) Başkanı Kemal Altınay ve beraberindeki heyeti makamında ağ
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Orhanlı Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (OSYAD) Başkanı Kemal Altınay ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.
Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Kimyeci, Orhanlı Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Altınay ve beraberindeki heyet ile uzun süre sohbet ederek Orhanlı Mahallesi’nin eksikleri ve ihtiyaçları hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Başkan Kimyeci, Orhanlı Mahallesi sakinlerinin istek ve sıkıntılarının çözüme kavuşturulacağını belirterek hizmetlerin artarak devam edeceğini vurguladı.
Orhanlı Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Altınay, Başkan Kimyeci’ye Orhanlı Mahallesi’ne yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyaretin ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com