Başkan Kimyeci OSYAD heyetini ağırladı
12-09-2017 Bu haber 129 kez okundu
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Orhanlı Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (OSYAD) Başkanı Kemal Altınay ve beraberindeki heyeti makamında ağ
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Orhanlı Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (OSYAD) Başkanı Kemal Altınay ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.
Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Kimyeci, Orhanlı Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Altınay ve beraberindeki heyet ile uzun süre sohbet ederek Orhanlı Mahallesi’nin eksikleri ve ihtiyaçları hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Başkan Kimyeci, Orhanlı Mahallesi sakinlerinin istek ve sıkıntılarının çözüme kavuşturulacağını belirterek hizmetlerin artarak devam edeceğini vurguladı.
Orhanlı Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Altınay, Başkan Kimyeci’ye Orhanlı Mahallesi’ne yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyaretin ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
TMMOB ne bağlı oda başkanlarından Yamana ziyaret
Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ne (TMMOB) bağlı Oda Başkanları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Defne Belediyesi Turunçlu Ana Hizmet Binası’nda, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’ın makamında gerçekleşen toplantıya TMOOB’a bağlı Mimarlar Odası Hatay Şubesi Başkanı Mustafa Özçelik, İnşaat Mühendisleri Odası Hatay Şubesi Başkanı Selim Harbiyeli, Makine Mühendisleri Odası Hatay İl Temsilciliği Başkanı Cem Ergönül, Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Hatay İl Temsilciliği Başkanı Muti Buru, Jeoloji Mühendisleri Odası Hatay İl Temsilciliği Başkanı Rasim Can, Jeofizik Mühendisleri Odası Hatay İl Temsilciliği Başkanı Kemal Yeşiloğlu, Şehir Plancıları Odası Hatay İl Temsilciliği Başkanı Serkan Koç ve Elektrik Mühendisleri Odası Hatay İl Temsilciliği adına Cem Hüzmeli katıldı. Oda Başkanları; toplantı amaçlarının, TMMOB’a bağlı Hatay’da ki Odalar olarak; sağlıklı kentleşme ile nitelikli Mimarlık ve Mühendislik hizmetlerinin; ilgili mevzuatlara, bilimsel ve mesleki kurallara uygun olarak yerine getirilmesi için Defne Belediyesi ile teknik bir işbirliği sağlamak olduğunu ifade ettiler. Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’ı;  tarih, kültür, doğa ve çevre değerlerinin korunmasında, mesleki işbirliği protokolü üzerine ziyaret ettiklerini belirten Oda Başkanları, Başkan Yaman’ı bu tür değerlere gösterdiği özen ve hassasiyet için takdir ettiklerini dile getirdiler. Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, tarihin, kültürün ve doğanın karşılıklı korunması ve sağlıklı kentleşme adına ortak bir amaç ve işbirliği için kendisini ziyaret eden Oda Başkanlarını ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade ederek: “Kentimiz için en kalıcı, en nitelikli hizmetlerin sunulup, tarihimizin, kültürümüzün, doğamızın ve çevremizin korunup gözetilmesi konusunu elbette ki önemsiyoruz. Gerçekleştirilecek Mimarlık ve Mühendislik hizmetlerinin, kuralına uygun olarak, en teknik ve bilimsel şekli ile yapılması oldukça önemlidir. Kentimizin dokusunu, güzelliklerini, kültürünü korumak ve sahip çıkmak hepimizin görevidir.” sözlerine yer verdi. Başkan Yaman, TMMOB’ a bağlı Oda Başkanları ile yapacakları işbirliğinden mutluluk duyacağını, protokolde ayrıntıların gözden geçirilerek en kısa sürede yeniden bir araya gelmek istediğini belirtti
Yazarlarımız
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon: 0326 123 12 12

Fax: 0326 123 12 12

E-Posta: mail@mail.com