Başkan Güzelden anlamlı sürpriz
05-12-2021 Bu haber 51 kez okundu
Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde çok anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.Güneysöğüt Mahallesi’nde ikamet eden Ebru Günay isiml
Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde çok anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.Güneysöğüt Mahallesi’nde ikamet eden Ebru Günay isimli engelli vatandaşı evinde ziyaret eden Başkan Güzel, Ebru’nun keyifli ve özel bir gün geçirmesine katkı sundu.Ebru Günay’ın evinin çevresinde yaşamını kolaylaştıracak bazı çalışmaların yapıldığını söyleyen Güzel, “Ebru kızımızın yaşamını kolaylaştıracak, gündelik yaşamında rahat etmesini sağlayacak bazı çalışmalar yaptık. Çalışmalarımıza katkı sunan mahalle muhtarımız Gökhan Özkan, Gönüllü Motosikletliler Topluluğu ve Hatay Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kuruluna teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.Bu özel günde kendisini yalnız bırakmayanlara teşekkür eden Ebru Günay’ın yaşadığı mutluluk gözlerine yansıdı.Defne Belediyesi ekipleri, Ebru Günay’ın evindeki banyo yeniledi. Aynı zamanda evin salonunun ve odasının boyasını da temin eden ekipler, genç kadına bu anlamlı günde telefon hediye etti.Ekipler, Ebru’nun rehabilitasyon merkezine daha rahat gidebilmesi için evinin önüne rampa yapmak için kolları sıvadı.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com