Basın emekçilerinin ve tüm halkımızın kurban bayramı kutlu olsun
31-07-2020 Bu haber 22 kez okundu
Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Temizyürek, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Yayımladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer veren HGC Başkanı Abdullah Temizyürek, "Ülkemi
Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Temizyürek, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Yayımladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer veren HGC Başkanı Abdullah Temizyürek, "Ülkemizde yaşanan Pandemi sürecinin devam etmesi nedeniyle zor günlerden geçtiğimiz bugünlerde Kurban Bayramı’nı alınan kurallar neticesinde karşılıyoruz. Ülkemizde ve Hatay’ımızda yaşanan Pandemi süresi boyunca başta mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerini basın ahlak kuralları içerisinde gerçekleştiren basın emekçilerinin ve aileleri ile birlikte tüm halkımızın mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim. Kurban Bayramımız Mübarek Olsun." dedi.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com