Ayhan Duman madalyasını ilk önce HGC ye getirdi
12-07-2019 Bu haber 233 kez okundu
Geçtiğimiz günlerde Artvin Hopa da Anadolu Gençlik spor kulübü tarafından düzenlenen Karate organizasyonundan ilimize Altın madalya ile dönen Ayhan Duman ilk ziyaretini Hatay Gazeteciler Cemiyeti&
Geçtiğimiz günlerde Artvin Hopa da Anadolu Gençlik spor kulübü tarafından düzenlenen Karate organizasyonundan ilimize Altın madalya ile dönen Ayhan Duman ilk ziyaretini Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ne (HGC) yaptı.
Başarısına katkısı olan ve ilimizde sporun gelişmesinde katkısı olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Şensöz, ASKF Başkanı Mehmet Öztürk ve HGC Başkanı Ahmet Yetişen’e spora olan katkılarından dolayı teşekkür ederken “Bizim için basın çalışanlarının önemi çok büyük sesimizi ve başarılarımızı sizlerin sayesinde halkımıza duyuruyoruz” dedi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com