Atatürk’ün yayınlanmayan fotoğrafları sergilendi
23-05-2022 Bu haber 242 kez okundu
Sarı Zeybekler Derneği tarafından 19 Mayıs Gençlik Bayramı günü dolaysıyla İskenderun Sanat Evinde yayınlanmayan Atatürk resimleri sergisi açıldı.Sergiye çok sayıda Atatürk hayranları k
Sarı Zeybekler Derneği tarafından 19 Mayıs Gençlik Bayramı günü dolaysıyla İskenderun Sanat Evinde yayınlanmayan Atatürk resimleri sergisi açıldı.Sergiye çok sayıda Atatürk hayranları katılarak, resim sergisini gezdiler. Resim Sergisinin açılışını yapan Sarı Zeybekler Derneği Genel Başkanı Nevzat Kurt katılanlara teşekkür ederek, emperyalizme karşı mücadelenin yıldönümünde birlikte olmaktan mutlu olduğunu söyledi.Nevzat Kurt bir taraftan resimlerin nerede ne zaman çekildiğini anlatmaya çalıştır diğer taraftan ise Atatürk’ü doğru anlamak ve doğru anlatmanın önemine dikkat çekti. “Her milli bayramda sergi açarız. Bu bayramda da çok nadir bilinen resimlerle bu serginin açılışını gerçekleştirdik.” Katılanlarda serginin açılışı için emeği geçenlere teşekkür ettiler. Atatürk resimleri sergisi hafta boyunca İskenderun Sanat Evinde izlenebilecektir.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com