Arsuz Kaymakamından Halk toplantısı
30-11-2019 Bu haber 124 kez okundu
Zaman zaman mahallelere kurum amirleri ile birlikte düzenlenen ve halkın sorunlarının yerinde dinlendiği halk toplantı bu kez Haymaseki Mahallesinde gerçekleştirildi. Yapılan toplantıya Arsuz Kaymakamı Musa Sarı baş
Zaman zaman mahallelere kurum amirleri ile birlikte düzenlenen ve halkın sorunlarının yerinde dinlendiği halk toplantı bu kez Haymaseki Mahallesinde gerçekleştirildi. Yapılan toplantıya Arsuz Kaymakamı Musa Sarı başkanlık etti.
Mahalle halkı ile sohbet eden Kaymakam Sarı ve kurum amirleri, halkın sorunlarını dinleyerek yapılabilecekler üzerinde istişarelerde bulundular. Kaymakam Sarı ve beraberindeki heyet mahallede devam eden yatırımlar ve sorunlar hakkında Haymaseki Mahalle Muhtarı Mehmet Yılmaz ve mahalle halkından bilgi aldılar.
Mahallenin yol, okul, camiye ilişkin İhtiyaçları, hanımların ve çiftçilerin talepleri ile kurumlara ilişkin dile getirilen taleplerin takipçisi olacaklarını ifade eden Kaymakam Sarı ilgiden ve katılımlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür ettiğini belirtti.
Ziyarette Kaymakam Musa Sarı’nın yanı sıra ilçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erkan Karakaş, Yazı İşleri Müdürü Mustafa Demirdelen, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Serkan Yılmaz, Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ayşe Sümer, Tapu Müdürü Ayhan Dural, Müftü Mehmet Çınar, Haymaseki Mahalle Muhtarı Mehmet Yılmaz ve halk katıldı.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com