Arser Group Hataya 3 bin fidan bağışı
25-10-2020 Bu haber 54 kez okundu
ARSER Group Yönetim Kurulu Başkanlığa seçilen Gül ARSLANHAN'dan  Hatay'da çıkan orman yangınlarının ardından bölgenin tekrar ağaçlandırılması için fidan bağışı yapacakların
ARSER Group Yönetim Kurulu Başkanlığa seçilen Gül ARSLANHAN'dan  Hatay'da çıkan orman yangınlarının ardından bölgenin tekrar ağaçlandırılması için fidan bağışı yapacaklarını açıkladı.
Yapılan açıklamada Gül Arslanhan, ''Dört bir yanı cennet olan güzel Hatay'ımı ateşler içerisinde görmek beni çok üzmüştür. Tüm Hataylı hemşehrilerime geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Hatay demek hoşgörü demektir, sevgi ve saygı demektir, kardeşlik demektir. Hatay'ımızı alevler içerisinde koyanlar bizim asla huzurumuzu bozamayacaklardır. Hataylı bir vatansever bir İş Kadını olarak Hatay'a hizmet etmek benim ahde vefamdır, boynumun borcudur. Hatay'da çıkan orman yangınlarının ardından o bölgelerin tekrar ağaçlandırılması için 3000 adet fidan bağışında bulunacağız. 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü'nde Tarım ve Orman Bakanlığı önceliğinde Sayın Bakanımızın katılımı ile gerçekleşecek olan etkinlikte ARSER Group olarak bizlerde fidan dikimlerimizi gerçekleştireceğiz.'' dedi.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com