Flaş Haber
Armutluspor geleceğin yıldızlarına imza attırdı
08-09-2017 Bu haber 256 kez okundu
Hatay Süper Amatör Ligi’nde iddialı bir takım kuran Armutluspor, transferde Güzelyaylaspor’dan iki, Reyhanlıspor’dan iki oyuncu olmak üzere
Hatay Süper Amatör Ligi’nde iddialı bir takım kuran Armutluspor, transferde Güzelyaylaspor’dan iki, Reyhanlıspor’dan iki oyuncu olmak üzere 4 oyuncuyu renklerine bağladı.
Armutluspor Kulüp Başkanı Yılmaz Gülbahar, ASKF binasında gerçekleştirilen imza töreninde, Güzelyaylaspor Kulüp Başkanı Ahmet Aşkar ve teknik sorumlusu Aytaç Bağcı’ya gösterdikleri anlayıştan dolayı teşekkür etti.
Başkan Gülbahar, Güzelyaylaspor’dan transfer ettikleri M. Ali Çakmak ve Emir Bostancı’nın genç ve yetenekli oyuncu olduklarını ve alt yapıya kazandırdıklarını belirterek, “Bu sezon bu genç yeteneklerin takımımıza katkı vereceklerine inanıyorum, eksiklerimizi de kapatacaklardır. Camiamıza hayırlı olsun” diye konuştu.
REYHANLISPOR’DAN 2 OYUNCU TRANSFER EDİLDİ
Başkan Gülbahar, Reyhanlıspor’dan da Bülent Gümüş ile Süleyman Sevindik’i takıma kazandırdıklarını belirterek, “İyi bir kadro kurduğumuza inanıyorum. Hedefimiz yine üst sıralar, genç ve dinamik kadromuzla Süper Amatör Ligi’nin en iyi takımı olacağız, bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com