Antakya Belediyesinin kültür ve sanat kursları sürüyor
22-02-2020 Bu haber 29 kez okundu
Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Kültür Sanat ve Spor Merkezi’nde ücretsiz Gitar, Keman ve Bağlama Kursları devam ediyor. Antakya Bel
Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Kültür Sanat ve Spor Merkezi’nde ücretsiz Gitar, Keman ve Bağlama Kursları devam ediyor.
Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “ Kültür Sanat ve Spor Merkezimiz bünyesinde konusunda uzman eğitmenler tarafından verilen sanat kursları devam ediyor. Verilen kurslarla gençlere, enstrüman kullanmayı, müzik bilgisi aşılamayı ve aynı zamanda kendilerine sosyal bir yaşam alanı sağlamayı hedefliyoruz.”
Kurslar hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin Bağrıyanık Mahallesi Askeri Kışla Civarı Kültür Sanat ve Spor Merkezi’ni ziyaret edebilecekleri veya 0326 213 03 04 numaralı telefondan bilgi alabilecekleri bildirildi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com