Antakya Belediyesinden ücretsiz gitar kursu
09-10-2019 Bu haber 59 kez okundu
Antakya Belediyesi eğitim ve okuma salonu içerisinde bulunan Gençlik ve Spor Merkezi, yeni yerinde kültür sanat kursları ile hizmet vermeye devam ediyor. Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan a&c
Antakya Belediyesi eğitim ve okuma salonu içerisinde bulunan Gençlik ve Spor Merkezi, yeni yerinde kültür sanat kursları ile hizmet vermeye devam ediyor.
Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde eski adı Eğitim ve Okuma Salonu olan Gençlik ve Spor Merkezi’nde Gitar Kursu eğitmen Tolga Bozdemir eşliğinde verilen kurslarla 10 yaş ve üzeri gençlere, gitar enstrümanını kullanmayı, müzik bilgisi aşılamayı ve aynı zamanda kendilerine sosyal bir yaşam alanı oluşturmalarını sağlamayı hedefliyor.
Kurslar hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin Bağrıyanık Mahallesi Askeri Kışla Civarı Gençlik ve Spor Merkezi’ni ziyaret edebilecekleri veya 0326 213 03 04 numaralı telefondan bilgi alabilecekleri bildirildi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com