Antakya Belediyesi tabela vergisi ve ruhsat harç ücretlerinde indirim yaptı
14-10-2021 Bu haber 47 kez okundu
Antakya Belediyesi “İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsatı” almanın toplumsal bir sorumluluk Antakya Belediyesi, esnafın menfaatleri doğrultusunda hareket ederek, 2019 tarihinde alınan ve halen yürü
Antakya Belediyesi “İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsatı” almanın toplumsal bir sorumluluk Antakya Belediyesi, esnafın menfaatleri doğrultusunda hareket ederek, 2019 tarihinde alınan ve halen yürürlükte olan meclis kararı ile tabela vergisi ve ruhsat harç ücretlerinde indirim gerçekleştirdiğini bildirdi.
Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, meclis üyelerine teşekkür ederek, alınan kararın esnafa hayırlı olmasını diledi ve “İşyerlerinde, hemşerilerimizin sağlığını korumak amacıyla hijyen, kayıt dışı çalışmayı engelleyebilmek amacıyla da ruhsat denetimlerimiz devam etmektedir” dedi.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com