Antakya belediye meclisinden Hatayspora destek
04-07-2020 Bu haber 43 kez okundu
Antakya Belediye Meclisi Temmuz ayı olağan toplantısını gerçekleştirmek üzere Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) toplantı salonunda bir araya geldi. Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz baş
Antakya Belediye Meclisi Temmuz ayı olağan toplantısını gerçekleştirmek üzere Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) toplantı salonunda bir araya geldi.
Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz başkanlığında toplanan belediye meclisinde, Başkan Yılmaz ve tüm meclis üyelerinin, Süper Lig yolunda mücadele eden Hatayspor maskesi takması örnek teşkil etti.
Hatayspor ile ilgili hassasiyetini her zaman ifade ederek, takıma her anlamda destek çıkan Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, “Şehrimizin ortak değeri Hatayspor'a Süper Lig yolunda başarılar diliyorum” dedi.
HESOB BAŞKANI TEKSÖZ’DEN TEŞEKKÜR
Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, tarihi uzun çarşının restorasyonu ile ilgili büyük emekler veren ve ayrıca pandemi süresince gecesini gündüzüne katan, aldığı kararlar ile esnafın dostu olduğunu bir kez daha ortaya koyan Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ve Antakya Belediyesi meclis üyelerine teşekkür etti.
Temmuz ayı olağan meclis toplantısına ev sahipliği yapan ve toplantıda kısa bir konuşma yapan Teksöz, başta Başkan Yılmaz olmak üzere tüm meclisin çabasının takdire şayan olduğunu dile getirdi.
Teksöz, Şekerciler ve Tatlıcılar Odası Başkanı Ganim Kıt ile beraber, Başkan Yılmaz’a hediye, çiçek ve plaket takdim ederken, meclis üyelerine de çeşitli hediyeler takdim etti.
Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ise ev sahipliğinden dolayı HESOB Başkanı Teksöz’e teşekkürlerini iletti.


Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com