Ankara da CHP nin kuruluş yıldönümü kutlamalarına katıldı
12-09-2018 Bu haber 167 kez okundu
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Cumhuriyet Halk Partisinin kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen etkinlikler kapsamında Anıtkabirde düz
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Cumhuriyet Halk Partisinin kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen etkinlikler kapsamında Anıtkabirde düzenlen törene katıldı.
CHP Kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında, Kılıçdaroğlu başkanlığındaki heyet ile birlikte Aslanlı Yol'dan yürünerek Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün mozolesine gelindi. Kılıçdaroğlu'nun kırmızı ve beyaz karanfillerden oluşan çelengi mozoleye bırakmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu. Heyet, mozoleye çıkan merdivenin önünde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Misak-ı Milli Kulesi'ne geçti. Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler, daha sonra 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü'nün kabrine de çelenk bıraktı ve saygı duruşunda bulundu.
Bu kapsamda Anıtkabir ziyaretine katılan Başkan Nehir ardından CHP Genel Merkezinde nezaket ziyaretlerinde bulundu.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com