Altınözünden gelen muhtarları kabul etti
11-02-2020 Bu haber 76 kez okundu
Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (HATSU) Genel Müdürü Mehmet Çaparali, yapılan hizmetlerin çözüm ortağı olan Mahalle muhtarları ile istişarelerini sürd&uum
Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (HATSU) Genel Müdürü Mehmet Çaparali, yapılan hizmetlerin çözüm ortağı olan Mahalle muhtarları ile istişarelerini sürdürüyor.
Hatay’ın 15 İlçesi’nde yapılan hizmetler sırasında ve sorunların çözümü noktasında önemli rol oynayan Mahalle Muhtarlarını makamında ağırlayan Çaparali, muhtarlar tarafından iletilen duygu düşünceler ile birlikte yapılacak hizmetlerin altyapısının hazırlandığını ifade etti.
Sohbet ortamında geçen ziyaret sırasında Hatay genelindeki bütün Muhtarlar ile iletişim halinde olduklarının altını çizen Çaparali,  Altınözü ilçesine bağlı Sofular Mahalle Muhtarı Ahmet Malgaç ve Kozkalesi Mahalle Muhtarı Ersoy Çıldam tarafından yapılan nazik ziyaret için teşekkür ettiğini ayrıca Hatay halkına yapılacak altyapı hizmetlerinin ortak akıl ve bütünsel bir anlayış çerçevesinde devam edeceğini vurguladı.
Ziyaret sıranda gösterilen ilgi ve alakadan dolayı Genel Müdür Çaparali’ye teşekkür eden Mahalle Muhtarları, yapılan özverili çalışmaların takipçisi olduklarını ve emeği geçen başta Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve HATSU Genel Müdürü Mehmet Çaparali’nin nezdinde bütün emeği geçenlere teşekkür ettiler.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com