Ali Nail Gündoğanın ailesine destek olun
01-07-2022 Bu haber 54 kez okundu
CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, 30 Aralık 2020'de denizde kaybolan Ali Nail Gündoğan'ı arama çalışmalarının yeniden başlatılması ve somut bir netice alınıncaya kadar devam ettirilmesi için TB
CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, 30 Aralık 2020'de denizde kaybolan Ali Nail Gündoğan'ı arama çalışmalarının yeniden başlatılması ve somut bir netice alınıncaya kadar devam ettirilmesi için TBMM'de yetkililere çağrıda bulundu.CHP'li Güzelmansur şöyle konuştu:"23 yaşında pırıl pırıl bir gencimiz olan Ali Nail Gündoğan 30 Aralık 2020'de Samandağ'ın Çevlik bölgesinden botuyla denize açıldı. Beş yüz kırk altı gündür bu gencimiz kayıp. Arama çalışmaları bir netice alınmayınca sonlandırıldı. Ailesi, Ali Nail'in yaşadığına inanıyor, kendi imkânlarıyla arama çalışmalarını sürdürüyor, devletin de tüm olanaklarıyla bu çalışmalara destek vermesi gerekir. Ali Nail, Gündoğan ailesinin olduğu kadar, bu devletin de bir çocuğudur. Bu nedenle, bir, arama çalışmalarının yeniden başlatılması ve herhangi bir somut netice alınıncaya kadar devam ettirilmesi; iki, devletimizin acılı aileye maddi yardımda bulunması; üç, Ali Nail'in Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine olan borcunun kapatılması konusunda yetkilileri harekete geçmeye davet ediyorum."
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com