Akıllı Şehirler Zirvesi Arsuz da büyük ilgi gördü
22-02-2020 Bu haber 40 kez okundu
Arsuz Belediyesi koordinesinde Kaymakamlık ve çeşitli kurumlar desteği ile Arsuz Hükümet Konağı Rhossus Amfi Salonunda “Akıllı Şehirler” konulu bir çalıştay düzenlendi. Açılışt
Arsuz Belediyesi koordinesinde Kaymakamlık ve çeşitli kurumlar desteği ile Arsuz Hükümet Konağı Rhossus Amfi Salonunda “Akıllı Şehirler” konulu bir çalıştay düzenlendi.
Açılışta konuşma yapan Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, akıllı şehrin akıllı çevre, ulaşım, sağlık, bina, altyapı ve yönetim olduğunu, akıllı şehrin kıt kaynaklarla maksimum fayda sağlama olduğunu ifade ederek programda emeği geçen, katkı sunan herkese teşekkürlerini sunduğunu ifade etti.
Çalıştaya misafir olarak katılan Seferihisar Belediyesi ile kardeş şehir olma kararlarının meclislerden alınacağı müjdesi verildi.
Çalıştaya Kaymakam Musa Sarı, Milletvekili Suzan Şahin, Belediye Başkanı Asaf Güven, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, İskenderun Başsavcısı Ahmet Çelikkol, DOĞAKA Genel Sekreteri Onur Yıldız, Kurum Amirleri, Siyasi parti ve Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve Muhtarlar ile çok sayıda davetli katıldı.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com