Akademi de 100 ncü bypass ameliyatı yapıldı
27-05-2020 Bu haber 38 kez okundu
Özel Antakya Akademi Hastanesi, bypass ameliyatlarının 100'üncüsünü başarıyla gerçekleştirdi. Hastanede 100. bypass ameliyatı yapıldı. Geçen yıl Aralık ayı sonunda açılan Kalp ve
Özel Antakya Akademi Hastanesi, bypass ameliyatlarının 100'üncüsünü başarıyla gerçekleştirdi.
Hastanede 100. bypass ameliyatı yapıldı.
Geçen yıl Aralık ayı sonunda açılan Kalp ve Damar Cerrahisi ünitesinde 100. bypass ameliyatı Y.K. isimli bayan bir hastaya yapıldı.
Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanları Prof.Dr.Orhan Veli Doğan ve Doç.Dr.Celalettin Karatepe yaptıkları açıklamada, “Kalp krizi nedeniyle hastaneye getirilen hastamıza, gerekli hazırlıklar yapıldıktan sonra 4 damar bypass uygulandı. Operasyon sonrası kontrolleri yapılan hasta bir hafta sonra sağlıklı şekilde taburcu edildi” şeklinde açıklamada bulundu.
Yaşadığı süreci anlatan Y.K isimli hasta, "Özel Antakya Akademi Hastanesine rahatsızlığım sonrası başvurdum. Burada gördüğüm ilgi ve alakadan son derece memnunum. Herkes görevini layıkıyla yapmakta. Çok şükür sağlığıma kavuştum, Doktoruma ve hastane çalışanlarına çok teşekkür ederim. Allah onlardan razı olsun’’ dedi.
Özel Antakya Akademi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. İbrahim Yaman yaptığı açıklamada, "Bugün 100’üncüsü yapılan bypass operasyonu da başarı ile sonuçlandı. 7/24 saat esasına göre mesai mefhumu gözetmeksizin özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniğinde görev yapan tüm hekim arkadaşlarıma ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Özel Antakya Akademi Hastanesi açıldığı günden bu yana hizmet çeşitliliği ve hasta memnuniyetini artıran 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com