AK Parti Hatay Milletvekilleri Cumhurbaşkanı ile buluştu
09-10-2019 Bu haber 115 kez okundu
AK Parti Hatay Milletvekilleri Ankara, Kızılcahamam'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluştu. Günün anısına fotoğraf çekilen vekiller Erdoğan'ın Hatay'a çok önem verdiğini belirttiler. AK
AK Parti Hatay Milletvekilleri Ankara, Kızılcahamam'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluştu. Günün anısına fotoğraf çekilen vekiller Erdoğan'ın Hatay'a çok önem verdiğini belirttiler.
AK Parti Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Sabahat Özgürsoy Çelik, Hüseyin Yayman, Abdulkadir Özel ve Hüseyin Şanverdi Ankara, Kızılcahamam'da Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluştu.
AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik: "Kızılcahamam kampımızdan Sayın Cumhurbaşkanımızla güzel bir hatıra fotoğrafı. İlimiz için, hemşehrilerimiz için ilk günkü AK sevdamızla çalışmalarımıza devam ediyoruz." dedi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com