Adana il müdürü Keleş HGC yi ziyaret etti
13-02-2020 Bu haber 100 kez okundu
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Adana İl Müdürü Mustafa Keleş, dün Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Temizyürek ve yönetim kurulu üyelerini HGC Hizmet Binası’nda ziyar
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Adana İl Müdürü Mustafa Keleş, dün Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Temizyürek ve yönetim kurulu üyelerini HGC Hizmet Binası’nda ziyaret etti.
Hatay’da görev yapan basın mensuplarının Turkuaz Basın Kartı ve Basın Trafik Kartları’nın dağıtımı için Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Temizyürek ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Adana İl Müdürü Mustafa Keleş, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Adana İl Müdürlüğü olarak gerçekleştirdikleri hizmetler hakkında bilgiler verdi.
HGC BAŞKANI TEMİZYÜREK’TEN KELEŞ’E TEŞEKKÜR
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Adana İl Müdürü Mustafa Keleş ve beraberinde bulunan kurum personellerinin gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren HGC Başkanı Abdullah Temizyürek, basın mensuplarının görevlerini basın ahlak ilkeleri doğrultusunda yapmalarının önemli olduğunu, cemiyet olarak yetkili kurumlarla her zaman istişare halinde olacaklarını belirterek, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Adana İl Müdürü Mustafa Keleş’e gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkür etti.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com