23 Nisan ruhunu sonsuza dek yaşatacağız
22-04-2019 Bu haber 112 kez okundu
CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı. “23 Nisan ruhunu sonsuza dek yaşatacağız” diyen Güzelmansur mesaj
CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı.
“23 Nisan ruhunu sonsuza dek yaşatacağız” diyen Güzelmansur mesajında şu sözlere yer verdi: “23 Nisan; çocuklarımızın barış, kardeşlik ve sevgi dünyalarını geliştirme ve devamlı kılma sorumluluğunu tüm yetişkinlere, yetkililere ve sorumlulara bir kez daha hatırlatan gündür.  Dolayısıyla milli egemenlik, milli birlik, bağımsızlık, özgürlük, eşitlik, barış ve kardeşlik diyen tüm yurttaşlarımızla Gazi Meclis’imizin 99. kuruluş yılını coşkuyla kutlayacağız, 23 Nisan ruhunu sonsuza dek yaşatacağız. Bu ideallerin, hedeflerin aksine hareket eden hiçbir düşünce ya da eylem başarıya ulaşamayacak.”
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com